Állás

találat / oldal
Megjelenik 1-2-ig a(z) 2 találatból
/ 1 oldal

Áruszállító gépjárművezető

Elvárások:
- áruterítői gyakorlat
- "B" és/vagy "C" kategóriás jogosítvány
-gépjármű vezetői gyakorlat
- előny: (Kis)teherautó-vezetői tapasztalat
- érvényes erkölcsi bizonyítvány
-saját gépjármű a munkába járáshoz
-jó fizikum

Előny:
"C" kategóriás jogosítvány
-PAV III, GKI + Tachográf kártya

Feladatok:
Fagyasztott pékáruk kiszállítása

Munkavégzés helye: Budapest
Telephely: Üllő

Amit kínálunk:
-a munkáltató támogatást nyújt a GKI tanfolyam elvégzéséhez
-versenyképes bérezés + béren kívüli juttatások
- mobiltelefon
-munkaidő: 5:00-től kb. 16:00-ig rakodással együtt. (Heti 44 óra), Általában havi 1 szombati munkavégzés

Betanított munkás gyártósor mellé szalagmunkára

Elvárások:
-nagy teherbírás (fizikai munka)
-megbízhatóság
-önálló munkavégzés
-2 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)

-stabil munkahely
-béren kívüli juttatások
-dolgozói buszjárat

Jelentkezni személyesen lehet hétköznap 8-16 óra között telephelyünkön: Igal, Szántódi út 0175. hrsz.

Kontroller

Elvárások:
Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
Min. 3 éves releváns munkatapasztalat
Magabiztos angol nyelvismeret
MS Office ismeret, magas szintű Microsoft Excel tapasztalattal (függvények, kimutatás elemzések)
Kiváló elemző készség és problémamegoldó képesség,
Analitikus gondolkodásmód, szisztematikusság és rendszerkövetés
Önálló, proaktív és precíz munkavégzés
Utazási hajnaldóság

Feladatok:
Pénzügyi tervezési folyamatban és nyomon követésben való aktív részvétel (Budget, Forecast, Terv-Tény adatainak összehasonlítása, eltérések figyelése, elemzése, az ehhez kapcsolódó jelentések, prezentációk elkészítése)
Napi, heti, havi és ad hoc riportok, kontrolling jelentések és kimutatások készítése
Havi pénzügyi záráshoz kapcsolódó kontrolling feladatok ellátása (elhatárolások, riportok stb.)
A havi és éves főkönyvi zárásokhoz kapcsolódó pénzügyi egyeztetések elvégzése
Cash-flow terv előkészítése
Pénzügyi auditokban való részvétel
Kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal
Szoros együttműködés a Termelési és a Sales csapattal, Sales funkció és önköltség számítás támogatása

Önálló, felelősségteljes, szakmai fejlődést biztosító munkakör
Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
Hosszú távú karrier lehetősége
Összetartó, együttműködő közösség
Versenyképes jövedelem
Home Office lehetőség

Jelentkezési határidő: 2020. február 29.

ÜZEMI TAKARÍTÓ (betanított munkás)

Elvárások:
-Terhelhetőség
-Önállóság
-Kitartás
-Csapatmunkára való képesség
-Megbízhatóság, pontosság

Feladatok:
-Eszközök, gépek,berendezések tisztítása
-Termelő terület tisztántartása

-2 műszakos munkarend (hétfőtől-péntekig)
-Biztos jövedelem
-Cafetéria
-munkába járás megoldása

Munkavégzés helye: Pek-Snack Kft. 7275 Igal, Szántódi út 175 hrsz.
Jelentkezés: Hívja a következő telefonszámot: 06/82 573-936

/ 1 oldal